HABER DETAYI

27 Aralık 2020 13:20

İsatanbul’da Kiralık Asansör Hizmeti veren Öncü Kuruluş

İsatanbul’da Kiralık Asansör Hizmeti veren Öncü Kuruluş

İstanbul, nüfus yoğunluğunun gittikçe arttığı ve çehresinin yüksek katlı binalarla değiştiği birçok olanaklara sahip.

 

Bu olanaklardan, fırsatlardan yararlanmak için İstanbul’a yurt içi yurt dışı yaşama imkanları değerlendirilmektedir. Bu artış doğal olarak inşaat sektörünün de hızla artış göstermesine sebep olmuştur. İstanbul şehrinde yaşamanın kolaylaştırılması amacıyla yüksek katlı bina, site inşaatları artmış, yaşam buralara kaymıştır. Taşınmalar artmış, yine nakliye firmaları sayısı çoğalmıştır.

 

Yüksek katlı binalarda konforlu yaşamın kolaylığı o binalara taşınacak malzemelerin, eşyaların nakliyesi zorlaşmıştır.

 

Apartman içleri dar ve eşyaların taşınmasına elverişle değilse daha da güçleşecektir.

 

Bazı apartmanlarda yük asansörleri olmamaktadır, olanlarda ise genelde yük sınırı mevcuttur, ya da yönetim kullanım sınırı koymuştur. Bu gibi taşıma sıkıntıları oluşmuştur. Firmalar bu konuda harekete geçerek bu işleri güvenle yapabilecek teknolojik platformlar edinilmiştir.

 

Bu mekanik sistem Asansör denilen bir taşıma platformudur. Taşıma yaparken çektiğimiz görseller de sistemimiz detaylı bir şekilde gösterilmektedir. Yüksek katlı binalara taşımada en büyük kolaylığı asansör sistemi sağlamaktadır. İstenilen yere kurulan Asansör sistemi yüksek katlı binalara eşyalarınızı zamandan da tasarruf ederek taşımaktadır.

 

Asansör Kiralama Hizmetini titizlikle faaliyet gösteren firmamız 15 aracıyla hizmetinize sunmaktadır. Bir filo haline gelen Asansör kiralama sistemlerimizin yıllık bakımları sizlere daha güzel hizmet verebilmek adına düzenli periyotlar halinde yapılmaktadır.

 

Asansör kiralama hizmetimizi sizlere kaliteli ve sistematik şekilde sağlayabilmek için uzman ekibimiz eğitimlere katılıp sertifikalar almaktadır. Uzman ekibimiz sizlere destek olabilmek için günün her saati hizmet vermektedir.

 

Taşıma kapasitemiz, hizmet verdiğimiz bölgeler, ilçeler, tarih zaman bilgileri, asansörün çıkacağı kat, birlikte kararlaştırılıp güncellenmektedir. Çalışmalarımız geniş kapsamlı olup evden eve, işyerinden işyerine eşya taşınması, inşaat sektöründe kullanılan malzemeler, mutfak, mobilya eşyaları, güneş panelleri, su depo sistemleri, parke, kat kaloriferi, çatı malzemeleri gibi taşıma kapasitemizde taşınmaktadır.

 

Kiralık Asansör hizmetimiz sizlerden gelen olumlu geri bildirimler ve yoğun olumlu referanslarla daha da güçlenerek ilerlemektedir. Siz değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Kalite tesadüf değildir. Sadece emek ve sabır ister.

Firma Bilgileri

Kiralık Asansör İstanbul
0 (544) 790 6606 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.